Eczanede Satılan Cinsel Gücü Artıran İlaçlar

Eczanede Satılan Cinsel Gücü Artıran İlaçlar

Günümüzde ileri yaşta birçok insan yetersiz cinsel performanstan şikayetçi. Bu sorunun temelinde ise sertleşememe sorunu yatmakta. Bu amaçla yardım için ilk başvurdukları şey eczanede satılan cinsel gücü artıran ilaçlar. Hatta son zamanlarda daha yüksek cinsel performans amacıyla gençler arasında bile kullanımı yaygınlaşan bu ilaçların özellikle kalp krizi yan etkisine sahip olduğu özellikle bilinmelidir.

 Ereksiyon Problemlerine Neden Olabilecek İlaçlar

Birçok ilaç ve eğlence amaçlı uyuşturucu, bir erkeğin cinsel uyarılma ve cinsel performansını etkileyebilir. Bir erkekte ereksiyon problemlerine neden olan şey başka bir erkeği etkilemeyebilir. Eczanede satılan cinsel gücü artıran ilaçlar ne kadar etkiliyse bu ilaçlar da o kadar etkili olabilir.

Bir ilacın cinsel performansınız üzerinde olumsuz bir etkisi olduğunu düşünüyorsanız, sağlık uzmanınızla konuşun. Doktorunuzla konuşmadan asla ilaç almayı bırakmayın( ör: tansiyon ilaçları sertleşme sorunu yapar). Bazı ilaçlar, durdururken veya değiştirirken dikkat etmezseniz, hayatı tehdit eden reaksiyonlara yol açabilir.

Aşağıda, erkeklerde erektil disfonksiyona (sertleşememe sorununa) neden olabilecek bazı ilaçların bir listesi bulunmaktadır. Bu listede bulunanlar dışında ereksiyon zorluklarına neden olabilecek ek ilaçlar olabilir.

Sertleşememe sorununuz varsa öncelikle sertleşme sorunu yapabilecek ilaçları doktorunuza danışarak bırakmanız eczanede satılan cinsel gücü artıran ilaçlar kadar etkili olacaktır. Bu da zaten sorununuzu çözecektir. Ama sorun bunlar haricindeyse ve ilaçla alakası yoksa kullanabileceğiniz en etkili laboratuvar onaylı eczanede satılan cinsel güç arttırıcılar; Viagra ,Cialis, Jaguar 120 Mg.